
Вязьма ВК-2250 үтіктеу каландры
- Бар
- Коды:108005
9 135 360 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үтіктеу каландры Вязьма ВК-2250 білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде қалдық ылғалдылығы 50% түзу киімдерді кептіру және үтіктеу үшін қолданылады. Модельде матаның түріне байланысты зығыр матаны өңдеуге арналған әртүрлі бағдарламаларды орнату мүмкіндігі бар.
Ерекшеліктері:
- Автоматты микрокомпьютерлік басқару
- Кіріктірілген сору желдеткіші
- Тура және кері жүрісті ауыстырып қосу механизмі
- Электрондық термореттегіш
- Жылуды тиімді тасымалдауға және жылу шығынын азайтуға арналған электр жылытқыштар блогы (электр калорифер)
- Тот баспайтын болаттан жасалған құлыптары бар Nomex үтіктеу таспалары
- Үтіктеу білігінің үлкейтілген диаметрі
- Үтіктеу білігінің хромдалған жабыны
Сипаттамалары:
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВК-2250.2231 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 780 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 1215 мм |
| Тереңдігі | 1060 мм |
| Барабанның диаметрі | 514 мм |
| Қыздыру қуаты | 37.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 87 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 1-ден 8 м/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру температурасы | 80-нен 200 °С-қа дейін |
| Ені | 2730 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 2200 мм |
- Бағасы: 9 135 360 ₸


