
Вязьма ВК-2450 үтіктеу каландры
- Бар
- Коды:81272
10 684 929 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Үтіктеу каландры Вязьма ВК-2450 білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде қалдық ылғалдылығы 50% түзу киімдерді кептіру және үтіктеу үшін қолданылады. Модельде матаның түріне байланысты зығыр матаны өңдеуге арналған әртүрлі бағдарламаларды орнату мүмкіндігі бар. Үтіктеу таспалары ыстыққа төзімді және берік арматураланған NOMEX және Meta Armid материалдарынан, ал қоректендіргіш таспалар арматураланған NOMEX материалынан, білік хромдалған қаптамадан жасалған.
Жеткізу көлеміне жиілік түрлендіргіші мен желдеткіш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Автоматты микрокомпьютерлік басқару
- Берілген температураны ұстап тұрудың зияткерлік жүйесі
- Жиілікті түрлендіргіш
- Кіріктірілген сору желдеткіші
- Жылытқыштардың жаңа конструкциясы жылытқыштардан үтіктеу білігінің бетіне жылудың барынша тиімді берілуін және жылудың ең аз жоғалуын қамтамасыз етеді
- Контроллер панеліндегі үтіктеу жылдамдығы мен температурасының көрсеткіші
- Үтіктеу жылдамдығын бірқалыпты реттеу
- Жұмсақ орамасы бар қысқыш цилиндр матаның үтіктеу білігінің бетіне мықтап басылуын қамтамасыз етеді
- Үтіктеу білігінің үлкейтілген диаметрі
- Фторопластикалық тартқыштар үтіктеу аймағынан шыққан кезде кірді үтіктеу білігінен ақырын ажыратады
- Электрмен жабдықтау үзілген жағдайда авариялық қол жетегі
- Авариялық қорғаныс басқару панелі:
- Үстіңгі жағындағы панель оператордың қолдары немесе түзетілмеген киім аймағына абайсызда тиіп кетсе, таспалардың қозғалысын тоқтатуға мүмкіндік береді
- Төменгі бөлігінде - тасымалдаушыларды тоқтатуға және реверсивті қозғалысты қосуға арналған басқыш
- Каландрдың барлық қызмет көрсетілетін орындарына оңай қол жеткізу
Сипаттамалары:
- Жүктеу биіктігі: 1000 мм
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 3060х900х1400 мм
* Индикативтік мән үтіктеу енін барынша пайдалану кезінде қалдық ылғалдылығы 50%-дан аспайтын эталондық мақта-мата іш киім үшін алынды.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВК-2450.2231 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 850 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 950 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Барабанның диаметрі | 514 мм |
| Қыздыру қуаты | 41.4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 85 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 1-ден 8 м/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру температурасы | 80-нен 200 °С-қа дейін |
| Ені | 3060 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 2400 мм |
- Бағасы: 10 684 929 ₸


