
Вязьма ВК-2250П үтіктеу каландры
- Бар
- Коды:134838
9 591 928 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үтіктеу каландры Вязьма ВК-2250П білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде қалдық ылғалдылығы 50% түзу киімдерді кептіру және үтіктеу үшін қолданылады. Модельде матаның түріне байланысты зығыр матаны өңдеуге арналған әртүрлі бағдарламаларды орнату мүмкіндігі бар.
Ерекшеліктері:
- Автоматты микрокомпьютерлік басқару
- Кіріктірілген сору желдеткіші
- Тура және кері жүрісті ауыстырып қосу механизмі
- Электрондық термореттегіш
- Жылуды тиімді тасымалдауға және жылу шығынын азайтуға арналған электр жылытқыштар блогы (электр калорифер)
- Тот баспайтын болаттан жасалған құлыптары бар Nomex үтіктеу таспалары
- Үтіктеу білігінің үлкейтілген диаметрі
- Үтіктеу білігінің хромдалған жабыны
Сипаттамалары:
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Қуат:
- Айнымалы жылдамдықты жетек: 0,37 кВТ
- Желдеткіш жетегі: 0,37 кВТ
- Меншікті шығын:
- Электр энергиясы: 0,01 кВТ*сағ/кг
- Бу: 1 кг/кг
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Жұмыс істейтін будың қысымы: 0,4-тен 0,6 мПа-ға дейін
- Бу берудің және конденсатты бұрудың шартты өтуі: 20 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВК-2250П.2231 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 780 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1215 мм |
| Тереңдігі | 1075 мм |
| Барабанның диаметрі | 514 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 87 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 1-ден 8 м/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру температурасы | 80-нен 160 °С-қа дейін |
| Ені | 2730 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 2200 мм |
- Бағасы: 9 591 928 ₸


