
Вязьма ВК-2800 үтіктеу каландры
- Бар
- Коды:81274
14 608 273 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үтіктеу каландры Вязьма ВК-2800 білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде қалдық ылғалдылығы 50% түзу киімдерді кептіру және үтіктеу үшін қолданылады. Модельде матаның түріне байланысты зығыр матаны өңдеуге арналған әртүрлі бағдарламаларды орнату мүмкіндігі бар.
Ерекшеліктері:
- Автоматты микрокомпьютерлік басқару
- Ылғалды кетіруге арналған сору құрылғысы
- Тура және кері жүрісті ауыстырып қосу механизмі
* Индикативтік мән үтіктеу енін барынша пайдалану кезінде қалдық ылғалдылығы 50%-дан аспайтын эталондық мақта-мата іш киім үшін алынды.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1800 кг |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 1390 мм |
| Тереңдігі | 1540 мм |
| Барабанның диаметрі | 800 мм |
| Қыздыру қуаты | 26.4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 105 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 6 м/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 3850 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 2800 мм |
- Бағасы: 14 608 273 ₸


