
Вязьма ВК-2450П үтіктеу каландры
- Бар
- Коды:81271
11 195 678 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Үтіктеу каландры Вязьма ВК-2450П білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде қалдық ылғалдылығы 50% түзу киімдерді кептіру және үтіктеу үшін қолданылады. Модельде матаның түріне байланысты зығыр матаны өңдеуге арналған әртүрлі бағдарламаларды орнату мүмкіндігі бар. Үтіктеу таспалары ыстыққа төзімді және берік арматураланған NOMEX және Meta Armid материалдарынан, ал қоректендіргіш таспалар арматураланған NOMEX материалынан, білік хромдалған қаптамадан жасалған.
Жеткізу көлеміне жиілік түрлендіргіші мен желдеткіш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Автоматты микрокомпьютерлік басқару
- Берілген температураны ұстап тұрудың зияткерлік жүйесі
- Жиілікті түрлендіргіш
- Кіріктірілген сору желдеткіші
- Жылытқыштардың жаңа конструкциясы жылытқыштардан үтіктеу білігінің бетіне жылудың барынша тиімді берілуін және жылудың ең аз жоғалуын қамтамасыз етеді
- Контроллер панеліндегі үтіктеу жылдамдығы мен температурасының көрсеткіші
- Үтіктеу жылдамдығын бірқалыпты реттеу
- Жұмсақ орамасы бар қысқыш цилиндр матаның үтіктеу білігінің бетіне мықтап басылуын қамтамасыз етеді
- Үтіктеу білігінің үлкейтілген диаметрі
- Фторопластикалық тартқыштар үтіктеу аймағынан шыққан кезде кірді үтіктеу білігінен ақырын ажыратады
- Электрмен жабдықтау үзілген жағдайда авариялық қол жетегі
- Авариялық қорғаныс басқару панелі:
- Үстіңгі жағындағы панель оператордың қолдары немесе түзетілмеген киім аймағына абайсызда тиіп кетсе, таспалардың қозғалысын тоқтатуға мүмкіндік береді
- Төменгі бөлігінде - тасымалдаушыларды тоқтатуға және реверсивті қозғалысты қосуға арналған басқыш
- Каландрдың барлық қызмет көрсетілетін орындарына оңай қол жеткізу
Сипаттамалары:
- Жүктеу биіктігі: 1000 мм
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Қуат:
- Айнымалы жылдамдықты жетек: 0,37 кВТ
- Желдеткіш жетегі: 0,37 кВТ
- Меншікті шығын:
- Электр энергиясы: 0,01 кВТ*сағ/кг
- Бу: 1 кг/кг
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Жұмыс істейтін будың қысымы: 0,4-тен 0,6 мПа-ға дейін
- Бу берудің және конденсатты бұрудың шартты өтуі: 20 мм
* Индикативтік мән үтіктеу енін барынша пайдалану кезінде қалдық ылғалдылығы 50%-дан аспайтын эталондық мақта-мата іш киім үшін алынды.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВК-2450П.2231 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 850 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 950 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1175 мм |
| Тереңдігі | 1075 мм |
| Барабанның диаметрі | 514 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 85 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 1-ден 8 м/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру температурасы | 80-нен 160 °С-қа дейін |
| Ені | 2970 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 2400 мм |
- Бағасы: 11 195 678 ₸


