
Вязьма ВК2-3000П үтіктеу каландры
- Бар
- Коды:134891
31 407 109 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үтіктеу каландры Вязьма ВК2-3000П білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде қалдық ылғалдылығы 50% түзу киімдерді кептіру және үтіктеу үшін қолданылады. Модельде матаның түріне байланысты зығыр матаны өңдеуге арналған әртүрлі бағдарламаларды орнату мүмкіндігі бар.
Жеткізу көлеміне жиілік түрлендіргіші кіреді.
Ерекшеліктері:
- Автоматты микрокомпьютерлік басқару
- Екі білікті
- Тура және кері жүрісті ауыстырып қосу механизмі
Сипаттамалары:
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,006 кВТ*сағ/кг
- Будың меншікті шығыны: 0,95 кг/кг
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Бу қысымы: 0,4-тен 0,6 мПа-ға дейін
- Бу беруге шартты өту: 40 мм
- Конденсат шығысына шартты өту: 20 мм
* Индикативтік мән үтіктеу енін барынша пайдалану кезінде қалдық ылғалдылығы 50%-дан аспайтын эталондық мақта-мата іш киім үшін алынды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3000 кг |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1320 мм |
| Тереңдігі | 2850 мм |
| Барабанның диаметрі | 800 мм |
| Біліктер саны | 2 |
| Қыздыру қуаты | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 265 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 10 м/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 4060 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 3000 мм |
- Бағасы: 31 407 109 ₸


