
Вязьма ВГ-1218 үтіктеу мұз айдыны
- Бар
- Коды:81403
1 562 912 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Вязьма ВГ-1218 үтіктеу алаңы білім беру, сауықтыру мекемелерінің, өндірістік кәсіпорындардың кір жуатын орындарында, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және өзіне-өзі қызмет көрсететін кір жуатын орындарда қалдық ылғалдылығы 25%-дан аспайтын түзу киімдерді үтіктеу үшін қолданылады. Модельде матаның түріне байланысты зығыр матаны өңдеуге арналған әртүрлі бағдарламаларды орнату мүмкіндігі бар. Ролик полиэфир талшығынан, жүннен, жібектен, мақтадан және зығырдан жасалған зығыр маталарды тегістейді. Үтіктеу білігі металл жүннен, ыстыққа төзімді инемен тесілген матадан және зығыр қаптамадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару жүйесі
- Үтіктеу жылдамдығын бірқалыпты реттеу
- Температураны бірқалыпты реттеу
- Авариялық тоқтату жүйесі
- Ролик орамасының қызмет ету мерзімін ұзарту: үтіктеу циклі аяқталғаннан кейін білік орамасының матасының қызып кетуіне жол бермей, аяқ педальының көмегімен білікті алып тастауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Жетек қозғалтқышының қуаты: 0,072 кВТ
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,135 кВТ*сағ/кг
- Қаптамадағы габариттері: 1460х550х1100 мм
* Үтіктеу енін барынша пайдалану кезінде қалдық ылғалдылығы 25%-дан аспайтын мақта-мата маталар үшін өнімділіктің болжамды мәні.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВГ-1218.2120 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 970 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1100 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 550 мм |
| Барабанның диаметрі | 180 мм |
| Қыздыру қуаты | 3.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Басу | механикалық |
| Өнімділік | 20 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 1.25-тен 2.5 м/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру температурасы | 100-ден 180 °С-қа дейін |
| Ені | 1380 мм |
| Ені (қаптамада) | 1460 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 562 912 ₸






