
Вязьма ВГ-1430 үтіктеу мұз айдыны
- Бар
- Коды:86334
4 061 656 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Вязьма ВГ-1430 үтіктеу алаңы білім беру, сауықтыру мекемелерінің, өндірістік кәсіпорындардың кір жуатын орындарында, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және өзіне-өзі қызмет көрсететін кір жуатын орындарда қалдық ылғалдылығы 25%-дан аспайтын түзу киімдерді үтіктеу үшін қолданылады. Модель полиэфир талшығынан, жүннен, жібектен, мақтадан және зығырдан жасалған зығыр маталарды тегістейді. Үтіктеу білігі мырышталған серіппелі серіппелі орамнан, ыстыққа төзімді инемен тесілген матадан және зығыр қаптамадан, науа хромдалған қаптамадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару жүйесі
- Үтіктеу жылдамдығын бірқалыпты реттеу
- Температураны бірқалыпты реттеу
- SPRINGPRESS серіппелі орамасы
- Перфорацияланған білік және орам бетінен ылғалды кетіруге арналған желдеткіш
- Аяқпен басқарылатын басқыш
- Авариялық тоқтату жүйесі
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Орам жетегінің электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Қысқыш механизмінің электр қозғалтқышы: 0,18 кВТ
- Желдеткіш механизмінің электр қозғалтқышы: 0,18 кВТ
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,33 кВТ*сағ/кг
- Қаптамадағы габариттері: 2030х630х1270 кг
* Үтіктеу енін барынша пайдалану кезінде қалдық ылғалдылығы 25%-дан аспайтын мақта-мата маталар үшін өнімділіктің болжамды мәні.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВГ-1430.2231 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 310 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 340 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 1085 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1270 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 630 мм |
| Барабанның диаметрі | 300 мм |
| Қыздыру қуаты | 9.9 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Басу | автоматты |
| Өнімділік | 30 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 2-ден 5 м/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру температурасы | 100-ден 200 °С-қа дейін |
| Ені | 1925 мм |
| Ені (қаптамада) | 2030 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 1400 мм |
- Бағасы: 4 061 656 ₸








