
Вязьма ВГ-1630 үтіктеу мұз айдыны
- Бар
- Коды:81406
4 493 081 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Вязьма ВГ-1630 үтіктеу алаңы білім беру, сауықтыру мекемелерінің, өндірістік кәсіпорындардың кір жуатын орындарында, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және өзіне-өзі қызмет көрсететін кір жуатын орындарда қалдық ылғалдылығы 25%-дан аспайтын түзу киімдерді үтіктеу үшін қолданылады. Модель полиэфир талшығынан, жүннен, жібектен, мақтадан және зығырдан жасалған зығыр маталарды тегістейді. Үтіктеу білігі мырышталған серіппелі серіппелі орамнан, ыстыққа төзімді инемен тесілген матадан және зығыр қаптамадан, науа хромдалған қаптамадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару жүйесі
- Үтіктеу жылдамдығын бірқалыпты реттеу
- Температураны бірқалыпты реттеу
- SPRINGPRESS серіппелі орамасы
- Перфорацияланған білік және орам бетінен ылғалды кетіруге арналған желдеткіш
- Аяқпен басқарылатын басқыш
- Авариялық тоқтату жүйесі
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Орам жетегінің электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Қысқыш механизмінің электр қозғалтқышы: 0,18 кВТ
- Желдеткіш механизмінің электр қозғалтқышы: 0,18 кВТ
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,32 кВТ*сағ/кг
- Қаптамадағы габариттері: 2230х650х1270 мм
* Үтіктеу енін барынша пайдалану кезінде қалдық ылғалдылығы 25%-дан аспайтын мақта-мата маталар үшін өнімділіктің болжамды мәні.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВГ-1630.2231 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 335 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 370 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 1270 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1270 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 650 мм |
| Барабанның диаметрі | 300 мм |
| Қыздыру қуаты | 10.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Басу | автоматты |
| Өнімділік | 40 кг/сағ |
| Үтіктеу жылдамдығы | 2-ден 5 м/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру температурасы | 100-ден 200 °С-қа дейін |
| Ені | 2125 мм |
| Ені (қаптамада) | 2230 мм |
| Үтіктеу аймағының ені | 1600 мм |
- Бағасы: 4 493 081 ₸







