
Вязьма ВР-150 үтіктеу пресі
- Бар
- Коды:146213
9 400 167 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Үтіктеу прессі Вязьма ВР-150 білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде мақтадан, жүннен және синтетикалық матадан тігілген тік және пішінді киімдерді үтіктеу үшін қолданылады. маталар. Модельдің бұрыштары дөңгеленген, бұл жеңдер мен шалбарларды үтіктеуді жеңілдетеді.
Үтіктеу принципі үтіктеу үстелдерін үстіне төселген зығыр матамен бір үстел басылған кезде қыздырылған үстіңгі үтіктеу тақтасына кезекпен басудан тұрады - үтіктеу процесі жүреді, бұл кезде оператор басқа зығыр маталарды екінші үстелге жайып қояды. Үтіктеу аяқталғаннан кейін оператор педальды басқан бойда бірінші үстел түсіріледі - үстелдер ауыстырылады. Үтіктеу процесі екінші үстел үшін қайталанады. Үтіктелген іш киім жаңасына ауыстырылады және цикл қайталанады.
Жеткізу көлеміне ауа компрессоры кіреді.
Ерекшеліктері:
- Екі айналмалы үтіктеу үстелі
- Сенсорлық контроллер (50 жұмыс режиміне дейін)
- Smart Heat Control функциясы: электр энергиясын тұтынуды азайту, қыздыруды жеделдету, өнімділікті арттыру
- Серіппелер Spring Press
- Хромдалған жабыны бар үтіктеу плитасы
- Импорттық ыстыққа төзімді матадан жасалған қаптамалар
- Қауіпсіз пайдалану
Сипаттамалары:
- Жүктеу биіктігі: 880-ден 980 мм-ге дейін
- Макс. түсіру күші: 3,5 т.
- Қуат:
- Желдеткіш жетегінің электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Қыздыру элементтері: 10,8 кВТ
- Меншікті шығын:
- Электр энергиясы: 0,573 кВТ*сағ/кг
- Сығылған ауа: 0,369 м3/кг
- Макс. үтіктегеннен кейінгі қалдық ылғалдылық: 10%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 620 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Тереңдігі | 1560 мм |
| Қуат | 10.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 19,5 кг/сағ |
| Жұмыс бетінің өлшемдері | 1500х540 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1705 мм |
- Бағасы: 9 400 167 ₸


