
Үтіктеу үстелі Вязьма ЛГС 156.00
- Бар
- Коды:81411
1 238 861 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үтіктеу үстелі Вязьма ЛГС 156.00 білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда кір жуатын орындарда үтікпен пішінді зығыр маталарды үтіктеу үшін қолданылады. Модель жұмыс бетін қызып кетуден қорғау жүйесімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бу генераторының сыйымдылығы: 3 л
- Қаптамадағы габариттері: 840х1710х450 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ыстыққа төзімді полиэфирлі матадан жасалған қаптамалар
- Үтіктерді бу генераторынсыз, орталықтандырылған бу көзіне тікелей қосу
- Бу немесе электрлік, қосымша микро-ажыратқыштары бар үтіктердің әртүрлі түрлерімен жиынтықтау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЛГС-156.00 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Кіріктірілген бу генераторывакуумнықозғалтқышэлектропаровой үтіккернеу | 220 Жылы |
| Биіктігі | 920 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 0.71 кВТ |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 1100х390 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1260 мм |
- Бағасы: 1 238 861 ₸


