
Вязьма ЛГС үтіктеу үстелі 103.34
- Бар
- Коды:81414
3 458 973 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ЛГС 103.34 үтіктеу үстелі білім беру, денсаулық сақтау мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда пішінді зығыр маталарды үтікпен үтіктеу үшін қолданылады. Модель жұмыс бетін қызып кетуден қорғау жүйесімен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне жеңдерді үтіктеуге арналған жылжымалы тұтқа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бу генераторының сыйымдылығы: 7 л
- Бу генераторының қуаты: 3,5 кВТ
- Қыздырғыштың сыйымдылығына су беру: 9 мм
- Қыздырғыштың сыйымдылығынан суды бұру: 12 мм
- Сығылған ауаны беру: 6 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1820х840х1900 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ыстыққа төзімді полиэфирлі матадан жасалған қаптамалар
- Үтіктерді бу генераторынсыз, орталықтандырылған бу көзіне тікелей қосу
- Бу немесе электрлік, қосымша микро-ажыратқыштары бар үтіктердің әртүрлі түрлерімен жиынтықтау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЛГС-103.34 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 214 келі |
| Кіріктірілген бу генераторывакуумнықозғалтқышэлектропаровой үтіккернеу | 220 Жылы |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Қуат | 5.33 кВТ |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 1410х410х250 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1635 мм |
- Бағасы: 3 458 973 ₸


