
Вязьма ЛГС үтіктеу үстелі 159.12
- Бар
- Коды:81412
1 746 957 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ЛГС 159.12 үтіктеу үстелі білім беру, денсаулық сақтау мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда пішінді зығыр маталарды үтікпен үтіктеу үшін қолданылады. Модель жұмыс бетін қызып кетуден қорғау жүйесімен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне аударылатын тірек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бу генераторының сыйымдылығы: 5 л
- Электр энергиясын тұтыну: 1,61 кВТ*сағ
- Будың максималды өнімділігі: 1,75 кг/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 1450х690х1500 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ыстыққа төзімді полиэфирлі матадан жасалған қаптамалар
- Үтіктерді бу генераторынсыз, орталықтандырылған бу көзіне тікелей қосу
- Бу немесе электрлік, қосымша микро-ажыратқыштары бар үтіктердің әртүрлі түрлерімен жиынтықтау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЛГС-159.12 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Кіріктірілген бу генераторывакуумнықозғалтқышэлектропаровой үтіккернеу | 220 Жылы |
| Биіктігі | 1640 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Қуат | 2.15 кВТ |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 1160х430х240 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1330 мм |
- Бағасы: 1 746 957 ₸


