
Пряниктерді көбейтуге (жылтыратуға) арналған машина Восход МТП-1
- Бар
- Коды:67026
1 724 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пряниктерді көбейтуге арналған машина Восход МТП-1 наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында пряниктерді көбейту (жылтырату) үшін өнімдердің бетіне қант глазурінен жылтыр қабық алу үшін қолданылады, бұл пряниктердің балғындығын ұзақ уақыт сақтауға көмектеседі. . Барабан тот баспайтын болаттан жасалған.
Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Ерекшеліктері:
- Жетек
- Қаңқаның қаптамасында басқару пульті орналасқан
- Корпус рамалық конструкцияға ие
- Барабанға пряниктер мен қант шәрбатын беруге арналған науа
- Бұранда (бұранда) барабанның ішкі қабырғасында
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 400 кг/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 1530х1040х870 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 101 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Биіктігі | 1315 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | шынылау машинасы |
| Ені | 1380 мм |
- Бағасы: 1 724 269 ₸


