
Тоңазытқыш сырғымасы Carboma FC 20-07 VM 1,0-2 9006-9005
- Бар
- Коды:89278
1 098 716 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma FС 20-07 VM 1,0-2 тоңазытқыш сырғымасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сусындарды, етті, құс етін, шұжықтарды, сүт және гастрономиялық өнімдерді салқындату, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель энергия үнемдейтін әйнектері бар шыныпакетпен, бұрышта орналасу және биіктігін өзгерту мүмкіндігі бар кронштейндері бар 4 сөремен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус ППУ оқшаулауы бар боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Контроллері бар электрондық басқару блогы
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 3
- Конденсатты буландырғыш
- Бүйірлік LED-жарықтандыру
- Қорғаныс бампері
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 488 мм
- Сөрелердің тереңдігі: 400 мм
- Көлем:
- Ішкі: 0,56 м3
- Пайдалы: 0,4 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 20 кВТ
- Қаптама көлемі: 2,77 м3
- Артқы қабырғасының түсі: қара
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кронштейндері бар қосымша сөрелер
- Әрбір сөренің LED-жарығы
- Сөредегі шектегіштер
- Баға ұстаушылар
- Етке (шұжықтарға) арналған аспа FC20-07
- Етке арналған ілмек
- Шұжықтарға арналған ілмек
- Стандарттан өзгеше кез келген түс схемасы (RAL бойынша)
- Жеміс жинағы: айналы панель, сөрелердің екі қатарына арналған шектегіш
- Қалқа
- Дөңгелекті тіреу
- Шұжықтарға арналған аспасы бар кронштейн-төсем
Түнгі перде
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Субе 1930/710 ВХСп-1,0 / ФК 20-07 ВМ 1,0-2 (Карбома кубы 1930/710 ВХСп-1,0) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 263 келі |
| Биіктігі | 1930-дан 1980 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1050 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындатылатын алаң | 2 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.833 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 1060 мм |
| Қаптамадағы ені | 1230 мм |
- Бағасы: 1 098 716 ₸






