
Тоңазытқыш сырғымасы Carboma FC 20-07 VM 1,3-2 9006-9005 (түнгі перде)
- Бар
- Коды:227310
1 363 048 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma FС 20-07 VM 1,3-2 тоңазытқыш сырғымасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сусындарды, етті, құс етін, шұжықтарды, сүт және гастрономиялық өнімдерді салқындату, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель энергияны үнемдейтін әйнектері бар екі қабатты тереземен, түнгі пердемен, бұрышта орналасуы және биіктігін өзгерту мүмкіндігі бар кронштейндері бар 4 сөремен, түнгі пердемен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус ППУ оқшаулауы бар боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Контроллері бар электрондық басқару блогы
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 3
- Конденсатты буландырғыш
- Бүйірлік LED-жарықтандыру
- Қорғаныс бампері
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 488 мм
- Сөрелердің тереңдігі: 400 мм
- Көлем:
- Ішкі: 0,72 м3
- Пайдалы: 0,51 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 21 кВТ
- Қаптама көлемі: 3,38 м3
- Артқы қабырғасының түсі: қара
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кронштейндері бар қосымша сөрелер
- Әрбір сөренің LED-жарығы
- Сөредегі шектегіштер
- Баға ұстаушылар
- Етке (шұжықтарға) арналған аспа FC20-07
- Етке арналған ілмек
- Шұжықтарға арналған ілмек
- Стандарттан өзгеше кез келген түс схемасы (RAL бойынша)
- Жеміс жинағы: айналы панель, сөрелердің екі қатарына арналған шектегіш
- Дөңгелекті тіреу
- Шұжықтарға арналған аспасы бар кронштейн-төсем
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П0000009933.2740 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 210 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 290 келі |
| Биіктігі | 1930-дан 1980 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1050 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындатылатын алаң | 2,57 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.875 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 1330 мм |
| Қаптамадағы ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 363 048 ₸






