
Мұздатқыш сырғыма Carboma FC 20-07 VL 1,0-1 нұсқа 2.0 Standard 0300 (фронт X5L, бүйір металл) 0430
- Бар
- Коды:328397
2 225 848 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma FC 20-07 VL 1,0-1 мұздатқыш сырғымасы 2.0 Standard Cube 2 сериясының 2.0 нұсқасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, құс етін және басқа да мұздатылған өнімдерді қысқа мерзімді сақтау және сату алдындағы көрсету үшін қолданылады. Модель бекіткіштері бар 4 қатарлы топсалы торлы сөрелермен, қақпақтардың бүкіл ұзындығы бойынша тұтқалары бар 2 топсалы есіктермен, соқыр бүйірлерімен, алдыңғы термиялық қорғағышы бар тіреуішпен және жертөле торларымен жабдықталған. Тік бұрышты пішінді корпус тот баспайтын болаттан (RAL 0430) сыртқы панельдер мен сөрелердің коррозияға қарсы жабыны бар болаттан, қара түсті іргелер мен есік жақтауларынан (RAL 9005), жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуы бар динамикалық салқындату жүйесі
- Контроллері бар электрондық басқару блогы
- Электр тайка
- Конденсатты буландырғыш
- Энергияны үнемдеуге және өнімді оңтайлы шолуға арналған мөлдір бір камералы шыныпакеттері бар есіктер
- Есік жақтауларын жылыту
- Үнемді ішкі көлемді жарықдиодты бүйірлік жарықтандыру
- Биіктігі бойынша реттелетін сөрелер
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R404A
- Климаттық класы: 3
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
- Сөреге максималды біркелкі бөлінген жүктеме: 19 кг
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 50 мм
- Пайдалану кезіндегі ең аз саңылау:
- Жылыту аспаптарынан: 2000 мм
- Қабырғадан: 250 мм
- Төсеу тереңдігі:
- Аспалы сөрелер: 400 мм
- Төменгі сөре: 500 мм
- Төсеу аймағының биіктігі: 1235 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шектегіші бар қосымша торлы сөре
- Доңғалақ тіректерінің биіктігі 130 мм
- Стандарттан өзгеше кез келген түстік шешім (RAL бойынша)
- Алдыңғы жағын Egger WOOD ДСП панелімен әрлеу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Сube 2 FC 20-07 VL 1,0-1 2.0 нұсқасы Standard 0300 (фронт X5L, бүйір металл) 0430 |
| Биіктігі | 1910-нан 1960 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Құрылым | есіктері бар |
| Мақсаты | мұздатқыш |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 400 л |
| Салқындатылатын алаң | 2 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1080 мм |
- Бағасы: 2 225 848 ₸





