
Тоңазытқыш сырғымасы GASTRORAG RT-235W
- Бар
- Коды:38345
666 962 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrorag RT-235W тоңазытқыш сырғанағы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сусындарды, салаттарды, десерттерді және тез бұзылатын тағамдарды көрсету, салқындату және сақтау үшін қолданылады. Панорамалық модель компрессорлық салқындату жүйесімен, динамикалық салқындатумен, 3 сөре-тормен, топсалы шыны есікпен және жарықтандырумен жабдықталған. Корпус ақ түсті боялған болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 76 келі |
| Биіктігі | 1690 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1835 мм |
| Тереңдігі | 485 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 485 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Құрылым | есіктері бар |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 235 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.25 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 12 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 515 мм |
| Қаптамадағы ені | 515 мм |
- Бағасы: 666 962 ₸


