
UGUR UMD 240 AS тоңазытқыш сырғымасы
- Бар
- Коды:182326
1 671 580 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UMD 240 AS тоңазытқыш сырғымасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 3 сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- 330 мл: 182
- 500 мл: 140
- Камера өлшемдері: 540x433x845 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 147 келі |
| Биіктігі | 1422 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1620 мм |
| Тереңдігі | 727 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 870 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 240 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -1-ден 17 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 580 мм |
| Қаптамадағы ені | 785 мм |
- Бағасы: 1 671 580 ₸


