
Тоңазытқыш сырғымасы UGUR UMD 670 AS
- Бар
- Коды:182287
1 885 444 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UMD 670 AS тоңазытқыш сырғымасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель электронды басқару блогымен, реттелетін сөрелермен, жарықтандырумен және қос әйнекті бүйір қабырғалармен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 4 сөре мен түнгі перде кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты түрде жібіту
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- 330 мл: 600
- 500 мл: 330
- Тіректің өлшемі: 706х460 мм
- Камера өлшемдері: 710x640x1400 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Брендтеу
- Жарықдиодты-жарықтандыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | U 1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 213 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Биіктігі | 2155 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2213 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1050 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 607 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 890 мм |
- Бағасы: 1 885 444 ₸


