
UGUR UMD 1100 AS тоңазытқыш сырғымасы
- Бар
- Коды:182276
2 349 333 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UMD 1100 AS тоңазытқыш сырғымасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель электронды басқару блогымен, реттелетін сөрелермен, жарықтандырумен және қос әйнекті бүйір қабырғалармен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 4 сөре мен түнгі перде кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты түрде жібіту
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- 330 мл: 1020
- 500 мл: 540
- Тіректің өлшемі: 1166х460 мм
- Камера өлшемдері: 1170x640x1400 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Брендтеу
- Жарықдиодты-жарықтандыру
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | U3 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 300 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 318 келі |
| Биіктігі | 2262 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2320 мм |
| Тереңдігі | 1070 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1120 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1100 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 1260 мм |
| Қаптамадағы ені | 1350 мм |
- Бағасы: 2 349 333 ₸


