
Gastrolux тоңазытқыш сырғымасы ВОГ-107/3/Н
- Бар
- Коды:184598
2 237 458 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВОГ-107/3/Н тоңазытқыш сырғымасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен сусындарды көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін пайдаланылады. Модель 2 сөремен, жарықтандырумен және айналы ішкі қабырғалармен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түнгі перде
- Қосымша сөре
- Бүйір қабырғалары
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.9 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 4-тен 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 2 237 458 ₸


