
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Варшава 160/94 ВХСнп-1875
- Бар
- Коды:78091
798 741 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Варшава 160/94 ВХСнп-1,875 сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жеткізу көлеміне қалқандар кіреді.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу пакетіне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСнп-1,875 Варшава |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 940 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1875 мм |
- Бағасы: 798 741 ₸


