
Марихолодмаш София тоңазытқыш төбешігі 195/71 ВХСп-1,25 (шыны есіктер жиынтығымен)
- Бар
- Коды:261509
769 323 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш София 195/71 ВХСп-1,25 тоңазытқыш төбесі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды салқындатуға, көрсетуге және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель динамикалық салқындатумен және шыны есіктермен жабдықталған.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу пакетіне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Бақылаушы: Secop / Embraco / Tecumseh
- Еріту тәсілі: есіктері ашық кезде табиғи жылу ағындарымен
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: тәулігіне 1,6 кВТ*сағ
- Шамдар: 0,018 кВТ
- Номиналды ток: 0,43 А
- Орналастыру тереңдігі: 5х400+490 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 6.350.250-30 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 260 келі |
| Биіктігі | 1950 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 800 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1200 мм |
| Сөрелер саны | 6 |
| Құрылым | есіктері бар |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 780 л |
| Салқындатылатын алаң | 3.1 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.066 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 1250 мм |
| Қаптамадағы ені | 2060 мм |
- Бағасы: 769 323 ₸


