
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Купец (new) ВХСп-1,25 айнасы бар
- Бар
- Коды:130855
972 972 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Купец (new) ВХСп-1,25 айнасы бар қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған. Модель айнамен және 5 қатар сөрелермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту түрі: автоматты
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Aspera
- Бақылаушы: Carel
- Ішкі және сыртқы қаптамалар, ақ ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған сөрелер
- Сөрелердегі никельмен қапталған тығындар
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Бір желіге түйісу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 5х500 + 600 мм
- Төсеу алаңы: 3,85 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Еріту қуаты: 0,5 кВТ
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 15 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 9 Вт
Назар аударыңыз! Фотосуретте айнасы жоқ басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.324.180-210 Көпес ВХСп-1,25 айнасы бар жаңа |
| Салмағы (қаптамасыз) | 280 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 350 келі |
| Биіктігі | 2120 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2350 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 990 мм |
| Сөрелер саны | 5 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындатылатын алаң | 3.85 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.625 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 1330 мм |
| Қаптамадағы ені | 1530 мм |
- Бағасы: 972 972 ₸


