
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Флоренция ВХСп-1,6 Cube
- Бар
- Коды:115463
1 030 667 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Марихолодмаш Флоренция ВХСп-1,6 Cube тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модельдің эргономикалық дизайны оны шағын көлемді бөлшек сауда орындары үшін, салқындатылған өнімдерді көрсету және сату үшін тамаша шешім етеді. Динамикалық салқындату жүйесі ылғалдылық пен температураның оңтайлы деңгейін жасайды. Ауаның тұрақты айналымы өнімді тұманданудан, бөгде иістерден, көгерудің пайда болуынан қорғайды. Төрт сөресі бар витринаның ашық конструкциясы тұтынушыларға тауарды өз бетінше алуға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Контроллер: Carel, Danfoss температура индикаторымен және автоматты жібіту режимімен
- Компрессор Secop, Embraco, Tecumseh
- ТЭН көмегімен конденсатты буландыру
- Булану функциясы бар еріген суды жинауға арналған ыдыс
- Баға ұстаушылар
- Сөрелердегі шектегіштер
- Арнайы жылу оқшаулағыш түнгі перделер
- Жоғарғы бөлігінде жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 1х300 мм, 3х400 + 440 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 18 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 45 Вт
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.324.064-10 КСП-1,6 Флоренция Текше |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 245 келі |
| Биіктігі | 2070 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2255 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 890 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 850 л |
| Салқындатылатын алаң | 3 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.75 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | қызыл, күміс |
| Ені | 1591 мм |
| Қаптамадағы ені | 1810 мм |
- Бағасы: 1 030 667 ₸


