
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Варшава 160/94 ВХСп-1,68 шеткі
- Бар
- Коды:78089
941 290 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Варшава 160/94 ВХСп-1,68 шеткі тоңазытқыш сырғымасы сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жеткізу көлеміне қалқандар кіреді.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу пакетіне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 2,5 кВТ
- Төсеу тереңдігі: 300 / 400 / 500 / 640 мм
- Төсеу алаңы: 5 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 20 Вт
- Номиналды ток: 0,5 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСп-1,68 Варшава (шеткі) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 175 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 296 келі |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындатылатын алаң | 5 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1680 мм |
- Бағасы: 941 290 ₸


