
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Варшава 160/94 ВХСнп-3,75
- Бар
- Коды:78093
1 415 716 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash VHSnp-3,75 тоңазытқыш төбесі сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жеткізу көлеміне қалқандар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСнп-3,75 Варшава |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 940 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 3750 мм |
- Бағасы: 1 415 716 ₸


