
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Veneto VSp-0,95
- Бар
- Коды:45651
1 172 223 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш VSp 0,95 Veneto тоңазытқыш сырғымасы тез бұзылатын өнімдер мен жартылай фабрикаттарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жеткізу көлеміне қалқандар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: +12...+25 °С
- Номиналды ток: 10,3 А
- Шамдардың номиналды қуаты: 20 Вт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ХГ578 4.324.050 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 300 келі |
| Биіктігі | 2012 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1050 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 550 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 950 мм |
| Қаптамадағы ені | 1170 мм |
- Бағасы: 1 172 223 ₸


