
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Флоренция ВХСп-1,9 Cube
- Бар
- Коды:130800
1 192 302 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Флоренция ВХСп-1,9 Cube тоңазытқыш сырғымасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, көрсетуге және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модельдің эргономикалық дизайны оны шағын көлемді бөлшек сауда орындары үшін, салқындатылған өнімдерді көрсету және сату үшін тамаша шешім етеді. Динамикалық салқындату жүйесі ылғалдылық пен температураның оңтайлы деңгейін жасайды. Ауаның тұрақты айналымы өнімді тұманданудан, бөгде иістерден, көгерудің пайда болуынан қорғайды. Төрт сөресі бар витринаның ашық конструкциясы тұтынушыларға тауарды өз бетінше алуға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Контроллер: Carel, Danfoss температура индикаторымен және автоматты жібіту режимімен
- Компрессор Secop, Embraco, Tecumseh
- ТЭН көмегімен конденсатты буландыру
- Булану функциясы бар еріген суды жинауға арналған ыдыс
- Баға ұстаушылар
- Сөрелердегі шектегіштер
- Арнайы жылу оқшаулағыш түнгі перделер
- Жоғарғы бөлігінде жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 20 кВТ*сағ
- Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем: 1,03
- Номиналды ток: 15 А
- Орналастыру тереңдігі: 1х300, 3х400 + 440 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 2125x890x2255 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.324.065-10/ Флоренция КСП-1,9 Текше |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 320 келі |
| Биіктігі | 2070 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2255 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 890 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.833 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1906 мм |
| Қаптамадағы ені | 2125 мм |
- Бағасы: 1 192 302 ₸


