
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Варшава 160/94 ВХСп-3,75
- Бар
- Коды:78088
1 374 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Варшава 160/94 ВХСп-3,75 сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жеткізу көлеміне қалқандар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 5 кВТ
- Төсеу тереңдігі: 300 / 400 / 500 / 640 мм
- Төсеу алаңы: 12 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 54 Вт
- Номиналды ток: 0,8 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСп-3,75 Варшава |
| Салмағы (қаптамасыз) | 365 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 606 келі |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындатылатын алаң | 12 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 7 °C-қа дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 3750 мм |
- Бағасы: 1 374 228 ₸


