
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Купец (new) ВХСп-1,875 айнасы бар
- Бар
- Коды:130902
1 249 456 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш төбешік Марихолодмаш Купец (new) ВХСп-1,875 айнасы бар қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған. Модель айнамен және 5 қатар сөрелермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту түрі: автоматты
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Aspera
- Бақылаушы: Carel
- Ішкі және сыртқы қаптамалар, ақ ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған сөрелер
- Сөрелердегі никельмен қапталған тығындар
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Бір желіге түйісу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 5х500 + 600 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Еріту қуаты: 0,5 кВТ
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 23 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 2130х990х2350 мм
- Шамдардың номиналды қуаты: 16 Вт
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.324.180-11 Көпес ВХСп-1,875 айнасы бар жаңа |
| Салмағы (қаптамасыз) | 310 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 400 келі |
| Биіктігі | 2120 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Сөрелер саны | 5 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындатылатын алаң | 4.23 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.958 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 1955 мм |
- Бағасы: 1 249 456 ₸


