
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Барселона 210/98 ВХН-3,13
- Бар
- Коды:78097
3 691 257 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Barcelona 210/98 VHNp-3,13 мұздатқыш сөресі сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жеткізу көлеміне қалқандар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 2,28 кВТ
- Орналастыру тереңдігі: 575 / 605 мм
- Шамдардың номиналды қуаты: 120 Вт
- Номиналды ток: 4,52 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Балмұздаққа арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2160 мм |
| Тереңдігі | 977 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 3124 мм |
| Температуралық режим | -20 °C |
| Салмағы (қаптамасыз) | 650 келі |
| Артикул | ВХН-3,13 Барселона |
| Салмағы (қаптамасымен) | 800 келі |
| Салқындату | Динамикалық |
| Салқындатылатын алаң | 10,5 м2 |
- Бағасы: 3 691 257 ₸


