
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Барселона 210/98 ВХН-3,9
- Бар
- Коды:78098
4 613 695 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Barcelona 210/98 VHNp-3,9 мұздатқыш сөресі сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жеткізу көлеміне қалқандар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 2,85 кВТ
- Орналастыру тереңдігі: 575 / 605 мм
- Шамдардың номиналды қуаты: 144 Вт
- Номиналды ток: 5,42 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХН-3,9 Барселона 6.350.170-23 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 810 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 960 келі |
| Биіктігі | 2160 мм |
| Тереңдігі | 977 мм |
| Мақсаты | мұздатқыш |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындатылатын алаң | 13,2 м2 |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -20 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 3905 мм |
- Бағасы: 4 613 695 ₸


