
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Купец (new) ВХСп-2,5
- Бар
- Коды:130834
1 753 957 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш төбешігі Марихолодмаш Купец (new) ВХСп-2,5 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту түрі: автоматты
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Aspera
- Бақылаушы: Carel
- Ішкі және сыртқы қаптамалар, ақ ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған сөрелер
- Сөрелердегі никельмен қапталған тығындар
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Бір желіге түйісу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 5х500 + 600 мм
- Орналастыру алаңы: 7,70 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 30 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 19 Вт
- Қаптамадағы габариттері: 1530x990x2350 екі жәшік
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.324.180-02 Көпес ВХСп-2,5 жаңа |
| Салмағы (қаптамасыз) | 480 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 700 келі |
| Биіктігі | 2120 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2350 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 990 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | гастрономиялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 770 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 1.25 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 2585 мм |
| Қаптамадағы ені | 1530 мм |
- Бағасы: 1 753 957 ₸


