
Гриль Salamander ATESY ГСЛ-1-400.300-01
- Бар
- Коды:120444
231 306 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гриль Salamander ATESY ГСЛ-1-400.300-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін дайындау, дайындау және жылыту, сондай-ақ оларға әдемі алтын қыртысын беру үшін қолданылады. Модель жоғарғы бөлігінде орнатылған 1 қыздыру элементімен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Алдыңғы бөлігі ашық шкаф болып табылады
- Термостаттың көмегімен температураны бірқалыпты реттеу
- Шкаф ішіндегі 5 деңгейлі торға арналған сырғымалар өнімді орналастыру биіктігін реттеуге мүмкіндік береді
- Шкафтың төменгі жағындағы тамақ қалдықтарын жинауға арналған науа
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Гриль САЛАМАНДРА ГСЛ-1-400.300-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.5 кг |
| Биіктігі | 422 мм |
| Тереңдігі | 330-дан 425 мм-ге дейін |
| Қуат | 2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы тормен |
| Ені | 499 мм |
- Бағасы: 231 306 ₸


