
Гриль Salamander GASTRORAG AT-938E
- Бар
- Коды:83271
170 754 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander GASTRORAG AT-938E грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды жылытуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды қыздырылған күйде ұстауға арналған. 3 жағынан жабылған модель биіктігі бойынша 4 позициясы бар реттелетін тор сөремен және су төгетін табамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.8 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Қосылу | 220 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы тормен |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 170 754 ₸


