
Гриль Salamander GASTRORAG EB-EMH-450E
- Бар
- Коды:83267
282 615 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гриль саламандры GASTRORAG EB-EMH-450E стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды жылытуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды қыздырылған күйде ұстауға арналған. Модель 1 жылыту аймағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Қосылу | 220 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 282 615 ₸


