
Гриль Salamander KAYMAN ГСЛ-02 А
- Бар
- Коды:247895
290 893 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гриль Salamander KAYMAN ГСЛ-02 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдарды ұсынар алдында қыздыру немесе оларға әдемі алтын қоңыр қабық беру үшін қолданылады. Модель үгінділер мен майларды жинауға арналған гриль астындағы бағыттағыштармен және науамен жабдықталған. Тағаммен жанасатын барлық элементтер тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары пластик төсемдермен қорғалған.
Жеткізу көлеміне штангадан жасалған дәнекерленген тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тэндер жоғарғы және төменгі жағында орналасқан
- Қыздыру температурасын әр қыздыру элементі үшін бөлек-бөлек реттеу
- Қыздыру индикаторларының шамдары
Қосымша сипаттамалар:
- ТЭН саны: 2
- Бағыттаушы деңгейлердің саны: 5
- Қаптамадағы габариттері: 507х371х440 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.5 кг |
| Биіктігі | 422 мм |
| Тереңдігі | 330-дан 425 мм-ге дейін |
| Қуат | 4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жылжымалы тормен |
| Ені | 499 мм |
- Бағасы: 290 893 ₸


