
Гриль Salamander Remta S12
- Бар
- Коды:129228
382 784 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander Remta S12 грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды жылытуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды қыздырылған күйде ұстауға арналған. Корпус пен алынбалы үгінділер мен май науасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылудың біркелкі таралуы
- Биіктігі бойынша 4 позициясы бар сөре-тор
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | S 12 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | жылжымалы тормен |
| Ені | 780 мм |
- Бағасы: 382 784 ₸


