
Гриль Salamander Remta S13
- Бар
- Коды:129230
745 109 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander Remta S13 грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды жылытуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды қыздырылған күйде ұстауға арналған. Корпус пен алынбалы үгінділер мен май науасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылудың біркелкі таралуы
- Үстіңгі бөлік биіктігі бойынша реттеледі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | S 13 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 745 109 ₸


