
VIATTO VA-SS-6000-X 2 қыздыру аймағы бар гриль саламандры
- Бар
- Коды:215834
284 580 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SS-6000-X гриль-саламандры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Модель биіктігі реттелетін үстіңгі панельмен, 2 тәуелсіз жылыту аймағымен және айналмалы температура реттегіштері мен жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары бар басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстіңгі панельдің биіктігін реттеу диапазоны: 140 мм
- Жұмыс бетінің габариттері: 590х320 мм
- Қаптамадағы габариттері: 600х550х570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227657 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қуат | 4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 284 580 ₸


