
Гриль Salamander VIATTO VHS-2,8
- Бар
- Коды:110371
264 070 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander VIATTO VHS-2,8 грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту аймақтарының саны: 1
- Тордың өлшемі: 435х315 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 264 070 ₸


