
Гриль Salamander VIATTO HES-938
- Бар
- Коды:158112
139 211 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander VIATTO HES-938 грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Модель таймермен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту аймақтарының саны: 1
- Таймердің максималды уақыты: 15 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 655х470х475 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жылжымалы тормен |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 139 211 ₸





