
VIATTO VA-SS-4500-X гриль-саламандры 1 жылыту аймағы бар
- Бар
- Коды:215833
241 441 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SS-4500-X гриль-саламандры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Модельде биіктігі реттелетін үстіңгі панель және айналмалы температура реттегіші және жарықдиодты қуат пен жылыту индикаторлары бар басқару панелі бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстіңгі панельдің биіктігін реттеу диапазоны: 140 мм
- Жұмыс бетінің габариттері: 430х320 мм
- Қаптамадағы габариттері: 510х550х570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227640 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 241 441 ₸


