
Гриль Salamander VIATTO VHS-600
- Бар
- Коды:157710
292 588 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander VIATTO VHS-600 грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту аймақтарының саны: 2
- Жұмыс бетінің өлшемі: 600х420 мм
- Қаптамадағы габариттері: 670х570х580 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Қуат | 4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 292 588 ₸


