
Гриль саламандры Хуракан HKN-SAL450MBM
- Бар
- Коды:71824
249 763 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander Hurakan HKN-SAL450MBM грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды жылытуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды қыздырылған күйде ұстауға арналған. Модель қуат реттегішімен, қыздыру индикаторымен және май табағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару жүйесі
- 1 жылыту аймағы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 520х550х570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 148259 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Қосылу | 220 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 249 763 ₸


