
Гриль Саламандр Хуракан HKN-SLE580
- Бар
- Коды:71821
126 856 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander Hurakan HKN-SLE580 грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды жылытуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды қыздырылған күйде ұстауға арналған. Модель қуат реттегішімен, қыздыру индикаторымен және май табағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 1 жылыту аймағы
- Жоғарыдан қыздырғыш элемент
- Бекітілген шығыңқы бөлік
- 4 бағыттаушы
- 1 биіктігі реттелетін сөре-тор
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның өлшемдері: 420х350х280 мм
- Қаптамадағы габариттері: 600х470х470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Қосылу | 220 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы тормен |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 126 856 ₸


