
Гриль Саламандр Хуракан HKN-SLE800
- Бар
- Коды:270052
180 618 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander Hurakan HKN-SLE800 грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды жылытуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды қыздырылған күйде ұстауға арналған. Модель қуат реттегішімен, қыздыру индикаторымен және май табағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару жүйесі
- 4 бағыттаушы
- 1 биіктігі реттелетін сөре-тор
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 860х500х480 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қуат | 4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °C-қа дейін |
| Түрі | жылжымалы тормен |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 180 618 ₸


