
Гриль саламандры Хуракан HKN-SAL450GD
- Бар
- Коды:270051
251 217 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Salamander Hurakan HKN-SAL450GD грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды жылытуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды қыздырылған күйде ұстауға арналған. Модель 1 жылыту аймағымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 520х560х580 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38.5 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 251 217 ₸


